To biurko dla dzieci tworzy oddzielną przestrzeń do pracy, jedzenia i zabawy dla Twojego dziecka. Wiele stref roboczych umożliwia realizację różnych projektów, po obu stronach znajdują się tacki na przekąski, które zapobiegają gromadzeniu się okruchów, wbudowany uchwyt na listy do pracy w szkole oraz mnóstwo miejsca na książki i przybory. Konstrukcja na każdą pogodę, solidna podstawa z detalami w postaci śrubek, praktyczna konstrukcja, która jest równie piękna, co funkcjonalna, sprawią, że uwaga, którą zainwestujesz w budowę tego biurka, będzie trwała przez całe życie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biurka dla dziecka?

Ten niedrogi i bardzo uniwersalny stolik do zabawy dla dzieci ma odwracalny blat, który zmienia go w kreatywną stację do gry w klocki lego. Ma mnóstwo miejsca do przechowywania zabawek, książek i gier, które można schować w dwóch poręcznych szufladach, co pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy. Można go złożyć, kiedy nie jest używany i zmieści się w ciasnych pomieszczeniach.  Otwórz swoje drzwi do świata szkoły z tym zestawem do wszystkiego. Ta kolekcja w super przystępnej cenie zawiera duży, odwracalny blat, który zamieni nudę w błyskotliwość – idealny do budowania z klocków lego i malowania projektów. Ma też zintegrowany schowek na kredki, książki i inne niezbędne rzeczy, a ponadto łatwo go wyczyścić wilgotną ściereczką lub wodą z mydłem.

A może zestaw eko-biurka?

Jeśli jesteś fanem stylu skandynawskiego lub mebli vintage/średniowiecznych, ten zestaw retro biurka i krzesła jest dla Ciebie! Wykonany w 100% z nadającej się do recyklingu tektury i sklejki, możesz wybrać kolor ciemnobrązowy lub jasnobiały. Na koniec dnia możesz złożyć go na płasko, by ułatwić sobie przechowywanie. Bardzo przystępny, wytrzymały i praktyczny!

IKEA oferuje wiele drewnianych biurek i stołków dla dzieci, które możesz łatwo połączyć, by stworzyć małą przestrzeń do pracy dla swojego dziecka. Zwróć uwagę na wysokość biurka, niektóre z nich są nisko osadzone na podłodze z regulowanym stołkiem. Te projekty IKEA są proste i łatwe do dostosowania, a dodatkowo mogą służyć jako meble do zabawy dla małych dzieci w twoim domu. Wybieraj spośród kolorowych, nowoczesnych projektów lub klasycznych elementów, takich jak pokazany tutaj model w kolorze białym i brzozowym.

To kompaktowe i stylowe biurko nie tylko zmieści się w najmniejszych przestrzeniach, ale jest idealne do sypialni lub nawet jako małe biurko do nauki w pokoju, w którym nie ma zbyt wiele miejsca. Posiada wbudowane uchwyty na przybory piśmiennicze, które pasują do koloru nóg stołu, oraz ukrytą półkę na wszystkie papiery. Zarządzanie kablami pod blatem biurka pozwala utrzymać wszystkie przewody na swoim miejscu. Sześć wersji kolorystycznych sprawia, że wybór jest bardzo duży.