Ovii spirits produkuje wyśmienite napoje alkoholowe z owoców. Okowita OVII jest przygotowywana tylko z 1 rodzaju owocu, co pozwala na wydobycie prawdziwego charakteru owoców w każdym produkcie – od smaku po kolor.
Okowity OVII – kwintesencja smaku owoców zamknięta w jednej butelce
Okowita OVII powstaje w rejonie, w którym uprawiane są składniki, a następnie są starannie wytwarzane w małych partiach. Być może są to najbardziej orzeźwiające alkohole na świecie, ale są one produkowane z troską i dbałością o szczegóły, więc dla tych, którzy lubią wysokojakościowe alkohole.
Witamy w świecie napojów alkoholowych. Świecie niekończących się smaków i wyboru, który jest indywidualny, odpowiedzialny i wyrafinowany. Tutaj możesz odkryć szeroką gamę kombinacji smakowych, które są zaskakująco luksusowe, wyrafinowane i czyste w smaku.
Precyzyjny sprzęt do destylacji firmy Kothe zapewnia olśniewające rezultaty! Ten piękny sprzęt w kolorze miedzi jest wykonywany na zamówienie w fabryce niemieckiej firmy. Recenzenci opisują te destylatory jako „Mercedesy wśród destylatorów”. Świadczy o tym nie tylko piękna miedziana konstrukcja, ale również precyzyjne wyposażenie wewnątrz, które pozwala nam uzyskać zdumiewające rezultaty.
Jak powstaje prawdziwie polska okowita?
Sercem okowity jest świeży owoc. To właśnie świeży owoc fermentujący z drożdżami przez kilka dni odpowiada za jakość. Czy to w okowicie gruszkowej, wiśniowej, malinowej, czy też w owocowej brandy – efekt naszej pracy wychodzi najlepiej, jeśli tylko jesteśmy na niego gotowi i dajemy mu wystarczająco dużo czasu, aby stanął mocno na nogach.
Okowity owoców o bogatym aromacie i wyśmienitym słodkim smaku powstają we współpracy z lokalnymi rolnikami i firmami przetwórstwa owocowego sami produkujemy spirytus do spirytusu – od owoców, poprzez fermentację i destylację, aż do momentu rozlewu. Wygląd butelki inspirowany jest pochodzeniem produktu.
Pozostałe alkohole – wiele rodzai, a wszystko znajdziesz w jednym miejscu
Drake to lokalny producent alkoholu, który w swojej ofercie poza rzemieślniczymi alkoholami (takimi jak wódka żytnia czy miodówka) posiada także importowane wina z krajów afrykańskich i Ameryki Południowej.
Najnowsze komentarze