Poduszka ortopedyczna jest zaprojektowana tak, by wspierać naturalne krzywizny twojej szyi i nadawać jej właściwe ułożenie. Jedna z tych poduszek uratowała mi zdrowie, kiedy budziłam się z karkiem skrzywionym przez moje zwykłe poduszki w łóżku. Dobra poduszka da ci lepszy sen i pozwoli ci obudzić się w neutralnej pozycji, zamiast napinać mięśnie, co dziś ma miejsce u tak wielu ludzi.

Najlepsza poduszka ortopedyczna czyli jaka?

Od wypełnionych pianką memory poduszek pod szyję do poduszek o wyprofilowanych kształtach i kombinacji obu tych elementów, istnieją poduszki ortopedyczne zaprojektowane tak, by przeciwdziałać bólowi szyi, chrapaniu, zatkaniu głowy, zatkaniu nosa, menopauzie, a nawet bólowi ramion i barków – w zależności od twoich potrzeb. Częstą przyczyną bólu szyi i ramion jest spanie w niewygodnej pozycji. Twoja poduszka jest zaprojektowana tak, by utrzymywać twoją głowę pod neutralnym kątem, zarówno gdy leżysz na boku, jak i gdy śpisz na plecach – nie w nienaturalnej pozycji, zbyt daleko do przodu lub zbyt daleko do tyłu. Regulacja twardości poduszki może być również integralną częścią wsparcia, jakie otrzymujesz noc w noc; to dobry pomysł, jeśli doświadczasz ciągłych bólów głowy z samego rana.

Poduszki ortopedyczne mogą pomóc złagodzić niektóre z powszechnych dolegliwości spowodowanych sztywnym, obolałym karkiem i ramionami, a także zapewnić dodatkowy komfort osobom cierpiącym na refluks, astmę i inne schorzenia. Poduszki te działają poprzez ustawianie kręgosłupa w jego naturalnej pozycji podczas snu.

Jaką wybrać poduszkę ortopedyczną? Ile kosztuje dobra poduszka ortopedyczna?

Materace z pianki memory i poduszki ortopedyczne mogą być naprawdę drogie. Ale to nie znaczy, że musisz wydać tysiące funtów, żeby dobrze się wyspać. Oto niektóre z najlepszych materaców z pianki z pamięcią po poduszki ortopedyczne, jest ich cała gama, by dopasować się do każdego stylu snu i wygody. Na szczęście nie muszą one być drogie, by były skuteczne, a te dobrej jakości będą miały gwarancję, więc możesz czuć się pewnie przy zakupie. Jednym z takich przykładów są poduszki Valde: https://www.valde.pl/poduszki-ortopedyczne/do-spania/. Niezależnie od tego, czy cierpisz z powodu bólu szyi, czy po prostu chcesz się wyspać leżąc płasko, poduszka ortopedyczna jest najlepszym rozwiązaniem. Zaprojektowane specjalnie dla osób z problemami z plecami i szyją, poduszki te mają ergonomiczny kształt, by wspierać twój kręgosłup i jednocześnie odciążać biodra i ramiona. Z całym mnóstwem opcji wybór tej odpowiedniej dla ciebie może wydawać się trudnym zadaniem. Ale dowiedz się więcej o tym, jak one działają, poznaj różne rodzaje dostępnych poduszek i poznaj nasze najlepsze propozycje najlepszych poduszek ortopedycznych na rynku.

Poduszki to nie tylko pomoc w zasypianiu. Zapewniają komfort, poprawiają ułożenie kręgosłupa i pomagają ci utrzymać relaksującą postawę. Nasz wybór jest najlepszy z najlepszych, z formowalną pianką z pamięcią, która podpiera twoją głowę i szyję dla zdrowego snu.