Coraz więcej osób poszukuje produktów wyjątkowych, unikatowych, które będą zdobić ich wnętrza, dodając wyrazu i charakteru. Najlepszym rozwiązaniem jest, gdy przedmioty łączą w sobie ponadprzeciętny design wraz z funkcjonalnością. Patery ceramiczne i misy są produktami, które zachwycą swoją oryginalnością oraz szerokim spectrum zastosowania. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Krótka charakterystyka mis i pater ceramicznych

Misy ceramiczne są produktami wykonywanymi z dbałością o każdy, najmniejszy detal i szczegół. Przepiękne, niestandardowe wzory i kształty czy różnorodne wybarwienia sprawiają, że każdy odnajdzie dla siebie produkty skrojone na miarę swoich potrzeb. Różnorodne kolekcje, których twórcami są artyści pełni pasji i zaangażowania, zachwycają swoim wykonaniem najbardziej wymagających użytkowników. Co jest największym walorem oferowanych produktów to ich ręczne wykonanie, dzięki czemu każdy model jest jedynym i niepowtarzalnym. Do naszej dyspozycji oddano m.in. misy ceramiczne o nieregularnych kształtach w kolorze białym, które swoim wyglądem nawiązują do morskich muszli. Przepięknie wybarwione na kolor lazurowy, turkusowy, misy z kolekcji Morskie Oko czy Poranna Rosa. Niezwykle ciekawą propozycję stanowią także patery ceramiczne w kształcie okazałego, piękna liścia, czy modele przypominające nadrzeczny kamień. Różnorodność barw, poczynając od beżu i kremu, kończąc na intensywnych granatach i czerniach, pozwala na perfekcyjne wkomponowanie do pozostałych elementów wyposażenia wnętrz. Misy i patery wychodzące spod skrzydeł Emilii Sławskiej i innych twórców, to małe arcydzieła, które dedykowane są dla miłośników sztuki oraz dobrego smaku.

Misy i patery ceramiczne – ekskluzywna dekoracja do prestiżowych wnętrz

Patery dekoracyjne do salonu cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona użytkowników. Przepięknie wyeksponowana patera, na której możemy także zaserwować świeże, soczyste owoce czy słodkie, rozpływające się w ustach ciasto, będzie gwiazdą każdej uroczystości. Patery ceramiczne mogą także na co dzień zdobić nasze salony. Ustawione na komodach czy stołach, będą jednymi z najbardziej wyrazistych i unikatowych ozdób tworzonych przez nas aranżacji wnętrz. Misy dekoracyjne do salonu mogą także służyć do przechowywania biżuterii czy tworzenia wodnych kompozycji w asyście płatków róż i świec – wszystko zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, jak również wyobraźni i kreatywności.